WEB áruházunkat folyamatosan bővítjük. Ha nem találja a kívánt terméket, keresse kollégánkat: vevoszolgalat@elektroprofi.hu, Tel.: 06-1-460-6162, Mobil: +36/30-425-1597.

Termék megnevezése Gyártó Min.
rend.
ME Bruttó listaár / Bruttó kedv. ár / ME
Riasztókábel 6x0,22 Riasztókábel 6x0,22

EP cikkszám: 20118
EP kód: RIASZTÓK 6*0,22
Gyártói azonosító: RIASZTÓK 6*0,22

Változó 1 M

45 Ft + ÁFA 58 Ft

Raktáron
UTP Cat5e 4x2xAWG24 számitógép UTP Cat5e 4x2xAWG24 számitógép

EP cikkszám: 21684
EP kód: UTP CAT5E
Gyártói azonosító: UTP CAT5E

Változó 1 M

57 Ft + ÁFA 72 Ft

Raktáron
LEGRAND fali kábel, réz, Cat5e, árnyékolatlan (U/UTP), 4 érpár (AWG24), PVC, szürke, d: 4.9mm, 305m, kartondoboz, LCS2 LEGRAND fali kábel, réz, Cat5e, árnyékolatlan (U/UTP), 4 érpár (AWG24), PVC, szürke, d: 4.9mm, 305m, kartondoboz, LCS2

EP cikkszám: 21686
EP kód: L 32751
Gyártói azonosító: L 32751

LEGRAND 1 M

89 Ft + ÁFA 113 Ft

Rendelhető
LEGRAND fali kábel, réz, Cat5e, árnyékolt (F/UTP), 4 érpár (AWG24), PVC, szürke, d: 5.95mm, 305m, kartondoboz, LCS2 LEGRAND fali kábel, réz, Cat5e, árnyékolt (F/UTP), 4 érpár (AWG24), PVC, szürke, d: 5.95mm, 305m, kartondoboz, LCS2

EP cikkszám: 62882
EP kód: L 32753
Gyártói azonosító: L 32753

LEGRAND 1 M

121 Ft + ÁFA 154 Ft

Rendelhető
LEGRAND fali kábel, réz, Cat6, árnyékolatlan (U/UTP), 4 érpár (AWG23), PVC, kék, d: 6.1mm, 305m, kartondoboz, LCS2 LEGRAND fali kábel, réz, Cat6, árnyékolatlan (U/UTP), 4 érpár (AWG23), PVC, kék, d: 6.1mm, 305m, kartondoboz, LCS2

EP cikkszám: 21688
EP kód: L 32755
Gyártói azonosító: L 32755

LEGRAND 1 M

121 Ft + ÁFA 154 Ft

Rendelhető
LEGRAND fali kábel, réz, Cat5e, árnyékolatlan (U/UTP), 4 érpár (AWG24), LSZH (LSOH), szürke, d: 4.9mm, 305m, kartondoboz, LCS2 LEGRAND fali kábel, réz, Cat5e, árnyékolatlan (U/UTP), 4 érpár (AWG24), LSZH (LSOH), szürke, d: 4.9mm, 305m, kartondoboz, LCS2

EP cikkszám: 21685
EP kód: L 32750
Gyártói azonosító: L 32750

LEGRAND 1 M

121 Ft + ÁFA 154 Ft

Rendelhető
LEGRAND fali kábel, réz, Cat6, árnyékolatlan (U/UTP), 4 érpár (AWG23), LSZH (LSOH), kék, d:6.1mm, 305m, kartondoboz, LCS2 LEGRAND fali kábel, réz, Cat6, árnyékolatlan (U/UTP), 4 érpár (AWG23), LSZH (LSOH), kék, d:6.1mm, 305m, kartondoboz, LCS2

EP cikkszám: 102061
EP kód: L 32754
Gyártói azonosító: L 32754

LEGRAND 1 DB

137 Ft + ÁFA 174 Ft

Rendelhető
LEGRAND fali kábel, réz, Cat6A, árnyékolt (F/UTP), 4 érpár (AWG23), LSZH (LSOH), sárga, d: 7.3mm, 500m, kábeldob, LCS2 LEGRAND fali kábel, réz, Cat6A, árnyékolt (F/UTP), 4 érpár (AWG23), LSZH (LSOH), sárga, d: 7.3mm, 500m, kábeldob, LCS2

EP cikkszám: 73148
EP kód: L 32778
Gyártói azonosító: L 32778

LEGRAND 1 M

182 Ft + ÁFA 231 Ft

Rendelhető
LEGRAND fali kábel, réz, Cat6, árnyékolt (F/UTP), 4 érpár (AWG23), PVC, kék, d: 7.1mm, 500m, kábeldob, LCS2 LEGRAND fali kábel, réz, Cat6, árnyékolt (F/UTP), 4 érpár (AWG23), PVC, kék, d: 7.1mm, 500m, kábeldob, LCS2

EP cikkszám: 12952
EP kód: L 32758
Gyártói azonosító: L 32758

LEGRAND 1 M

182 Ft + ÁFA 231 Ft

Rendelhető
LEGRAND fali kábel, réz, Cat6, árnyékolt (F/UTP), 4 érpár (AWG23), LSZH (LSOH), kék, d:7.1mm, 500m, kábeldob, LCS2 LEGRAND fali kábel, réz, Cat6, árnyékolt (F/UTP), 4 érpár (AWG23), LSZH (LSOH), kék, d:7.1mm, 500m, kábeldob, LCS2

EP cikkszám: 12951
EP kód: L 32756
Gyártói azonosító: L 32756

LEGRAND 1 M

190 Ft + ÁFA 241 Ft

Rendelhető
LEGRAND patch kábel, optika, OM3 (PC) multimódusú, SC/SC, duplex, 50/125 um, LSZH (LSOH), lila, 1 méter LEGRAND patch kábel, optika, OM3 (PC) multimódusú, SC/SC, duplex, 50/125 um, LSZH (LSOH), lila, 1 méter

EP cikkszám: 107299
EP kód: L 32609
Gyártói azonosító: L 32609

LEGRAND 1 DB

3 736 Ft + ÁFA 4 745 Ft

Rendelhető
LEGRAND patch kábel, optika, OM2 (UPS) multimódusú, ST/ST, duplex, 50/125um, LSZH (LSOH), narancs, 2 méter LEGRAND patch kábel, optika, OM2 (UPS) multimódusú, ST/ST, duplex, 50/125um, LSZH (LSOH), narancs, 2 méter

EP cikkszám: 66142
EP kód: L 33081
Gyártói azonosító: L 33081

LEGRAND 1 DB

3 736 Ft + ÁFA 4 745 Ft

Rendelhető
1